سوالات متداول

در دنیای امروز دیگر نیازی نیست که برای خرید کالا با صرف زمان و انرژی به بازار برویم. تنها با چند کلیک ساده در اینترنت، کالای مورد نظر خود را میتوانیم آسان و گاها ارزان‌تر از قیمت بازار در اینترنت جستجو و خرید کنیم. 

شعار ما این است دست اول خرید کنید! سیاست کاری ما همواره سود کمتر و فروش بیشتر بوده است. گفتنی است قیمت‌هایی که در سایت مشاهده می‌کنید، قیمت‌های اتیکت خورده فروشگاه است و قیمت‌هایی که به صورت تخفیف خورده برای شما مشخص شده، قیمت تخفیف ویژه خرید اینترنتی می‌باشد.

سایت ما دارای اینماد و ثبت ملی رسانه‌های دیجیتال است. ضمن آنکه آدرس فروشگاه فیزیکی ما درج شده است. 

ارسال شهرستان به سه صورت است: باربری، اداره پست و تیپاکس. دقت کنید اجناس حجیم (یک کارتن به بالا و یا اجناسی با بیش از 90سانتی متر طول) فقط با باربری ارسال میشود. اجناس با حجم کوچک نیز با اداره پست و یا تیپاکس طبق درخواست مشتری ارسال میشود.

سفارش‌هایی که ثبت میشوند، در اولین روز کاری بعد ارسال میشوند. به عنوان مثال اگر پنجشنبه سفارشی ثبت شود، آن سفارش شنبه صبح ارسال میشود.

اینکه تحویل اداره پست چقدر طول میکشد، دست ما نیست و به این سازمان مربوط است. اما به طور کلی دو الی هفت روز زمان میبرد.

اگر در مراکز استان‌ها هستید، سفارشات به مراتب سریع‌تر از شهرستان‌های کوچک به دست شما میرسد. ضمن آنکه کد پیگیری مرسوله‌های پستی برای شما پیامک خواهد شد.

تا هفت روز بعد از آنکه کالا بدست شما رسید، ما ضمانت برگشت از فروش می‌دهیم. تنها شرط آن نیز داشتن فاکتور است. 

برگشت از فروش به دو حالت است:
حالت اول – اگر کالا با آنچه شما سفارش دادید مغایرت داشت، مثلا کالای X را خرید کردید اما کالای Y بدست شما رسید، آن کالا توسط پست و یا باربری توسط شما مرجوع میشود و هزینه پرداختی + هزنیه پست یا باربری که پرداخت کردید، به شما مرجوع می‌شود. که این حالت معمولا اتفاق نمی‌افتد.
حالت دوم – اگر کالای خریداری شده را به هر دلیل تصمیم به مرجوع آن گرفتید، می‌بایست با هزینه خودتان آن را برای ما پست و یا باربری کنید. پس از دریافت کالا و بررسی آن، هزینه‌ای که پرداخت کردید به شما عودت داده می‌شود. ( به شرطی که ظاهر فیزیکی کالا تغییر نکرده باشد)

باتوجه به اینکه فروش ما طبق سیاست سود حداقلی می‌باشد، لذا منطقی است که بخشی از هزینه ارسال با شما مشتریان گرامی باشد. گفتنی است مشتریانی که از مبلغی که مشخص شده است، بیشتر خرید کنند، ارسال رایگان خواهد بود.