سیستم هوشمندسازی ISN

سیستم هوشمندسازی ISN

ISN مخفف عبارت Intelligence System Noorsun به معنای سیستم هوشمند نورسان است. با این سیستم شما قادر خواهید بود کنترل روشن و خاموش کردن وسایل الکتریکی منزل (یا باغ، یا کارگاه، یا گلخانه) را با گوشی موبایل خود، حتی از راه دور، در دست بگیرید.

تصور کنید موقعیتی پیش می‌آید که شما برای چند روز از منزل دور هستید و در این مدت قصد دارید تهویه هوای داخل منزل را برای مراقبت از گل و گیاه آپارتمانی در دست داشته باشید و آن را به تناوب روشن و خاموش کنید. نرم افزار نصب شده روی گوشی، این امکان را به شما می‌دهد که به سادگی کولر یا پنکه منزل خود را (از صدها کیلومتر فاصله)، روشن و خاموش کنید.

اگر جای متغیرهای جملات بالا را با مکان‌های مختلف و نیازهای متنوع کاربر عوض کنیم (مثلاً قطع و وصل کردن جریان برق برای روشن کردن پروژکتورهای گلخانه یا قطع و وصل کردن پمپ آب برای آبیاری در باغ)، باز هم شما قادر خواهید بود از طریق تلفن همراه خود و اپلیکیشن طراحی شده، از فاصله دور، کنترل وسایل الکترونیکی را در دست بگیرید و از وضعیت کار هر وسیله برقی مطلع باشید.

سیستم هوشمند نورسان چطور کار می‌کند؟

این سیستم برپایه اس ام اس یا پیامک کار می‌کند. شما با تهیه یک سیم کارت و کارگذاشتن آن در ماژول سیم کارت‌خوان می‌توانید کنترل قطع و وصل کردن جریان برق وسایل الکتریکی متصل شده به این سیستم را در دست بگیرید و با صدور فرمان از روی صفحه اپلیکیشن، دستگاه‌های برقی منزلتان را روشن و خاموش کنید.

ما برای هر آیتم در نرم افزار (مثلاً روشنایی سالن پذیرایی)، یک کد دستوری تعریف می‌کنیم. با صدور فرمان روشن و خاموش، کد موردنظر به صورت پیامک به سیم کارت قرار گرفته در ماژول سیستم ارسال می‌شود، از آنجا که کد ارسال شده قبلاً برای سیستم رمزگذاری شده، سیستم می‌تواند مطابق فرمان گرفته شده عمل کرده و دستگاه مورد نظر را روشن یا خاموش کند.

امکان هک شدن این سیستم تقریباً نزدیک به صفر است، مگر اینکه شخصی از شماره سیم کارت ماژول و کدهای تعریف شده برای سیستم آگاه باشد؛ که این امر ناممکن است.

ما تمام قطعات به کار رفته در سیستم هوشمند نورسان را به مدت پنج سال از تاریخ فاکتور، گارانتی می‌کنیم.

قابلیت‌های موجود سیستم هوشمند نورسان چیست؟

شما علاوه بر روشن و خاموش کردن وسایل از راه دور به صورت دلخواه، می‌توانید یک برنامه روتین برای نرم افزار تعریف کنید که رأس یک ساعت مشخص، یکی از گزینه‌ها را روشن و در زمان مشخص دیگری خاموش کند.

علاوه بر این شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن استعلام وضعیت سیستم را بگیرید. پیش شرط آن این است که سیم کارت قرار گرفته در ماژول برای ارسال اطلاعات در قالب یک پیامک، به اندازه کافی شارژ داشته باشد.

16 لاین یا 16 آیتم مختلف برای سیستم هوشمند نورسان در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید سیستم تهویه (انواع کولرها و پنکه‌ها)، سیستم روشنایی (به تفکیک سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب‌ها)، پکیج‌های داخلی، پمپ آب و حتی کلید و پریزهای آشپزخانه خود (برای روشن یا خاموش کردن یخچال فریزر و سایر لوازم خانگی برقی) را به این سامانه متصل کنید.

سیستم هوشمند نورسان کاملاً منعطف طراحی شده تا مطابق خواست و اراده کاربر شکل بگیرد و طیف وسیعی از نیازهای کاربران خود را برآورده کند. این سامانه قابلیت گسترش و اختصاصی شدن دارد، به این معنا که می‌توان از آن به عنوان سیستم اتوماسیون مشاغلی مثل دامداری و کشاورزی و باغداری استفاده کرد.

قیمت پایه این سیستم هوشمند 12 میلیون تومان است که با اضافه شدن آیتم خاص (شخصی سازی مطابق میل کاربر برای استفاده خاص در اماکن خاص)، تقریباً حدود 15 میلیون تومان خواهد شد. این قیمت، یک سوم قیمت دیگر سیستم‌های هوشمند موجود در بازار (کالاهای وارداتی) است. علاوه بر اینکه 5 سال خدمات پس از فروش نورسان الکتریک، این سیستم را پشتیبانی می‌کند.