خدمات برق ساختمان

برق کشی و سیم کشی ساختمان (پروژه بزرگ ساختمانی یا برق کشی جزئی یا ارائه مشاوره)

هر ساختمانی پیش از نهایی شدن مراحل ساخت، نیاز به مجموعه‌ای از دانش تخصصی الکتریکی و تعیین نقشه سیم کشی داخلی دارد. اجرای برخی مراحل انشعاب گیری و کار گذاشتن لوله‌های خرطومی یا جعبه فیوزها، در نظر گرفتن جای کلید و پریزها، در نظر گرفتن جای نور مخفی و پنل و تعیین کردن مکان قرارگرفتن سنسورهای هشدار دهنده حریق از جمله آیتم‌های یک نقشه سیم کشی اصولی است.

معمولاً هیچ یک از مهندسین مشغول در حرفه ساخت و ساز برای هر چه بهتر اجرا شدن برق کشی ساختمان، به مشاور تخصصی رجوع نمی‌کنند. این امر سبب می‌شود کیفیت نهایی سیم کشی توکار یک دستگاه منزل مسکونی تا حدود زیادی کاهش پیدا کند. این امر یا با رعایت نکردن اصول ایمنی در سیم کشی توکار رخ می‌دهد یا با استفاده از وسایل درجه دو و سه.

مجموعه نورسان الکتریک مفتخر است که در سی امین سال تولد خود، مجموعه کاملی از مشاوره، تهیه نقشه، تهیه لوازم درجه یک و اجرای اصولی سیم کشی ساختمان را به هموطنان عزیز ساکن در استان‌های مرکزی کشور پیشنهاد ‌دهد.  

شما کافی است با شماره تماس درج شده در سایت تماس بگیرید و از تیم پشتیبانی ما برای تعیین وقت مشاوره نوبت بگیرید. ما مشاوران خود را در اسرع وقت به آدرس ساختمانی که مدنظر شماست می‌فرستیم تا پروژه سیم کشی و تجهیز واحدها را به طور تخصصی برای شما شرح دهند و در صورت ادامه کار، از صفر تا صد پروژه برق کشی ساختمان شما را انجام دهند. هزینه هر پروژه بنا به مقیاس کار متفاوت خواهد بود و پس از فاکتور کردن اقلام ضروری و اضافه شدن آیتم خدمات قابل ارائه است. لذا شما مشاوره تخصصی را به طور رایگان از مجموعه نورسان الکتریک دریافت خواهید کرد.