اجرای نورپردازی نمای درونی و بیرونی ساختمان

استفاده از نور مخفی در زیر سنگ بری‌های نمای رومی، یکی از جذاب‌ترین راهکارها برای نورپردازی نمای ساختمان در شب است. نورسان الکتریک مفتخر است با به کارگیری پروژکتورهای خطی در رنگ‌های متنوع و همچنین ریسه شلنگی‌های کم مصرف در رنگ‌ها و شکل‌های متفاوت، اجرای پروژه نورپردازی نمای بیرونی ساختمان را به شما پیشنهاد دهد.

متخصصان مجموعه نورسان براساس تصویر یا نقشه برداشته شده از نمای ساختمانی مد نظر شما، یک طرح اولیه یا الگوی مفهومی برای نورپردازی نمای ساختمان با نرم افزارهای دقیق طراحی کرده و به شما عرضه می‌کنند. سپس تمامی پروژه مطابق میل شما به مرحله اجرا خواهد رسید.

در این بین نورسان کیفیت محصولات به کار رفته در نورپردازی، کیفیت اجرای نقشه نورپردازی و صحت عملکرد سیستم نوری را تا 3 سال ضمانت می‌کند.

ریزجزئیات هزینه این خدمت پس از تکمیل فاکتور محصولات به کار رفته در پروژه امکان پذیر خواهد بود. بیعانه قرارداد نیز پیش از طراحی مدل مفهومی نورپردازی در نرم افزارهای طراحی فضا دریافت می‌شود.

ما به عنوان مجری طرح در سراسر استان قم به شما اطمینان می‌دهیم که از صفر تا صد این پروژه را با متخصص‌ترین افراد و بهترین کالاهای موجود در بازار برق کشور عزیزمان انجام خواهیم داد.

هموطنان عزیزمان که در شهرهای مرکزی ایران سکونت دارند، می‌توانند برای مشاوره رایگان با شماره تماس درج شده در سایت تماس بگیرند یا از طریق حساب کاربری فروشگاه در واتساپ به ما پیام دهند.